Відповідь на це запитання дуже проста: тканина має бути виключно синтетичною (склад поліефірних волокон не повинен бути нижчим ніж 70%) і білою. Якщо при виборі тканини дотримуватись цих двох простих факторів – зображення завжди буде чітким та яскравим.

Для прапорів зовнішнього використання гарно підходять тканини з висока зносостійкістю, а саме: поліестр (нейлон, штучний шовк) або прапорна сітка. Такі тканини характеризуються своєю легкістю, міцністю, еластичністю та добре тримають форму при нагріванні.

Прапорці, фартухи, косинки, краватки, скатертини та штори бездоганно виглядають на атласі. Це тканина з гладкою блискучою лицьовою поверхнею виробляється з тонких шовкових ниток або з ниток середньої товщини. Блиск створюється віддзеркаленням світла ледве помітними пухнастими волокнами. На атласі можна втілити будь-який творчий задум оскільки поверхня з лоском придає кольорам неповторної насиченості та яскравості.

Креп-сатин – шовкова тканина з характерним блиском і дрібнозернистою поверхнею, за зовнішнім виглядом більше всього нагадує атлас. Дана тканина якнайкраще підходить длявимпелів.

Друковані картини або гардини благородно виглядають на габардині. Це тканина з матовою поверхнею та структурою, дуже схожою до льону, що дозволяє надати зображенню так званого «натурального ефекту».

Якщо Ви хочете доповнити свій імідж чимось новим та цікавим – пропонуємо виготовлені на шифоні косинки та шарфи індивідуального дизайну. Ця тканина дуже легка та прозора, і водночас дуже міцна, що надає виробу легкості та елегантності.

Потрібен оригінальний подарунок? Подушка з цікавим фото, виконана на велюрі – це гарний подарунок і просто практична річ – побажання, нанесені на неї методом сублімації, обов’язково здійсняться, а м’який синтетичний наповнювач зробить сон легким та приємним!

http://dynar.com.ua/