Технології виробництва і матеріали

 

Ми використовуємо тільки найсучасніші прогресивні технології, обладнання і матеріали, необхідні для дотримання стандартів якості. В залежності від поставлених задач, для друку застосовуються та поєднуються різноманітні технології – прямий повноколірний друк на тканині, сублімаційний друк, шовкографію.

 

 

Технології друку

 

Сублімація

Для виготовлення прапорів ми використовуємо метод «сублімації», який є повністю екологічно безпечним. Макет наносять на папір спеціальним чорнилом. Потім папір разом з тканиною пропускають через термопрес, де під тиском і при високій температурі фарба переноситься на тканину на молекулярному рівні, тому її не можна змити, стерти і вона не вигоряє. Технологія сублімації дозволяє відтворювати на тканині найскладніші повнокольорові зображення з високою якістю. Асортимент використовуваної тканини налічує декілька десятків різновидів. Серед них і стандартний шовк і щільні тканини, атласи, тканини з ефектом імітації фактури, кольорові тканини.

 

 

Шовкографія

 

 

 

 

Система технологій, які дозволяють наносити фарбу або пасту значної товщини на велику кількість різноманітних матеріалів, теоретично – будь-якого розміру.

 

Шовкографія – це не одна технологія, а сукупність декількох технологій: технології натягнення формових рам, технології вибору найбільш відповідної ситової тканини, емульгування друкарських форм, вибору фарби, просушування спеціальним методом і багато іншого.

 

 

 

 

 

 

 

 

Матеріали, які використовуються для виготовлення прапорів

 

Штучний шовк (поліестер або поліефір)

 

Стандартна, недорога тканина, легка, тонка, з великою часткою прозорості, що не вимагає особливих умов використання. Легко переться та прасується, придатна для тривалого інтенсивного використання. Найвигідніша по співвідношенню цінаякість, добре пропускає фарбу наскрізь. Зображення друкується з одного боку, на другій стороні дзеркальне відображення з невеликою втратою кольору.

 

 

 

Прапорна сітка

 

 

 

Дуже міцна тканина, стійка до погодних умов і вітрових навантажень за рахунок спеціального дрібно-сітчастого переплетення ниток.

 

Ця тканина забезпечить довговічність виробу, навіть якщо ви його використовуватимете в складних умовах.

 

Тканина легка, тонка, добре розвівається на вітрі. Пропускає фарбу наскрізь з невеликою втратою кольору на зворотньому боці. Легко переться та прасується без втрати якості продукції.

 

Кращий вибір для зовнішнього використання.

 

 

 

 

 

 

 

Атлас

 

 

 

Шовкова тканина з блискучою поверхнею.

 

Зворотня сторона тканини – матова.

 

Тканина щільна, малопрозора, декоративна. Володіє низькою пропускною здатністю. При друці з одного боку – втрата кольору на звороті у межах 50-70%. Рекомендований для використання у приміщеннях – елементи декору інтер’єру і одягу, скатертини, штори, серветки.

 

Також широко використовується для прапорів, прапорців, вимпелів і стрічок.

 

 

 

 

 

 

Габардин

 

 

 

 

 

Щільна, міцна, непрозора тканина. Матова, гладка, володіє низькою пропускною здатністю.

 

Друк однобічний, на зворотному боці велика втрата кольору.

 

Інтер’єрна тканина, що використовується частіше для декору приміщення, але досить міцна для служби на вулиці.

 

Основна відмінність від атласу/сатину – матовість поверхні.